poniedziałek, 28 czerwca 2010
Zapraszam na poshash's inspiration

Z racji tego, że mój dysk steje się coraz bardziej przeładowany wszelakimi zdjęciami, postanowiłam utworzyć swoje miejsce w sieci, gdzie będę mogła składować swoje fotograficzne inspiracje. Zapraszam Was serdecznie na mój drugi, nowy blog - poshash's inspiration.

poniedziałek, 31 maja 2010
fashion my passion ma trzy lata!

Dziękuję wszystkim Czytelnikom:)

niedziela, 30 maja 2010
FASHION SQUARE Krakow 2010 - konkursy

Fashion SQUARE Krakow 2010 to nowy kształt prezentowania mody młodych twórców w Krakowie. Impreza odbędzie się 12 czerwca 2010 na Małym Rynku w Krakowie. Będzie to pierwszy pokaz mody w Krakowie zorganizowany na otwartej przestrzeni dostępnej dla wszystkich entuzjastów mody, połączony z multimedialnym show pełnym efektów świetlnych i  dźwiękowych. W związku z imprezą organizatorzy przygotowali dwa konkursy.

Pierwszy z nich to charytatywna inicjatywa "Oblicza diw" - konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu damskiego t-shirtu z interpretacją tytułu konkursu. Przysłane przez uczestników projekty koszulek zostaną wystawione na aukcje charytatywne, a najciekawsze projekty mają szanse znaleźć się na wybiegu 12 czerwca 2010 r. w Krakowie.

Drugi nosi tytuł "3 złote bilety" - konkurs ma wyłonić 10 najlepszych gotowych kreacji, które zostaną zaprezentowane na wybiegu 12 czerwca 2010 w Krakowie. 3 najlepsze projekty otrzymają "złoty bilet", czyli możliwość udziału w półfinałach konkursu FASHION SQUARE: Designer's Challenge w przyszłym roku z pominięciem kwalifikacji i I etapu. Wśród członków jury znajduje się Teresa Rosati oraz Anna Nocoń. Termin nadsyłania portfolio mija z dniem 7 czerwca 2010.

Więcej informacji znajdziecie na www.fashionsquare.com.pl.

(źródło: materiały prasowe)

niedziela, 14 lutego 2010
Happy Valentine's Day

hosting obrazków

(źródło zdjęcia: leloveimage.blogspot.com)

czwartek, 11 lutego 2010
Alexander McQueen R.I.P

Śmierć Alexander McQueena to wielka strata nie tylko dla rodziny, ale również dla całego świata mody.

hosting obrazków

Ciało projektanta znaleziono dziś rano w jego apartamencie w Londynie, prawdopodobnie przyczyną śmierci było samobójstwo, jednak rzecznik McQueena nadal nie potwierdził tej informacji. Zaledwie kilka dni temu zmarła matka projektanta, co niewątpliwie mogło przyczynić się do tragedii.

czwartek, 31 grudnia 2009
Happy New Year!

Wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku! A także dużo szaleństwa i szampańskiej zabawy dzisiejszej nocy!;) Do napisania w styczniu!

hosting obrazków

A ja lecę wybierać sukienkę, nadal się nie zdecydowałam;)

(źródło zdjęcia: link)

czwartek, 24 grudnia 2009
Zdrowych i wesołych Świąt!

hosting obrazków

życzy wszystkim Czytelnikom

poshash

sobota, 19 grudnia 2009
Konkurs Jewelry art designs

Zapraszam wszystkie Czytelniczki do wzięcia udziały w konkursie Jewelery Art Designs, więcej szczegółów TUTAJ.

niedziela, 15 listopada 2009
Miiłośniczka dziwacznych butów

Kto odważył się założyć obsławione już buty Alexandra Mc Qeena z wiosennej kolekcji 2010? I uprzedzę, nie jest to Lady Gaga, która owszem założyła je, ale jedynie na potrzeby teledysku. Za to Daphne Guiness, która znana jest z zamiłowania do dziwnych i niebotycznie wysokich butów, ot tak pokazała się w nich na czerwonym dywanie. Niestety, nie da się ukryć, według mnie cała kreacja trąci tandetą. Zgadzacie się?

Free Image Hosting by Photolava

Poniżej inne obuwnicze szaleństwa Daphne:

Free Image Hosting by Photolava

Free Image Hosting by Photolava

Free Image Hosting by Photolava

(źródło zdjęć: nymag.com)

poniedziałek, 09 listopada 2009
Moje skromne zdanie o The September issue

Muszę przyznać, że bardzo zależało mi na obejrzeniu dokumentu o Wielkiej Annie Wintour (który w zasadzie, jak się później okazało, wcale nim nie jest, ale o tym później) i mogę stwierdzić, że się nie rozczarowałam...

Jeśli chodzi o dokumenty, zawsze istnieje obawa, że nie będą one autentyczne, że ludzie przed kamerami pokazują tylko to, co chcą, a prawdziwe oblicze zostawiają dla siebie. Mimo to, warto było obejrzeć Issue, choćby dlatego, że każda fashionistka chce wiedzieć jak wygląda imperium amerykańskiego Vogue'a od środka. Owszem, w filmie dostajemy namiastkę tego, co chcielibyśmy zobaczyć - obserwujemy wybór kreacji i przymiarki do sesji zdjęciowych, tworzenie zdjęć, wybory Anny dot. konkretnych fotografii, które znajdą sie w edytorialu, aż do wyselekcjonowania odpowiedniej okładki (na której pojawiła się Sienna Miller). Film nie jest z pewnością dokumentem o Annnie Wintour, a ukazuje głównie proces tworzenia nawiększego w dotychczasowej historii Vogue wrześniowego wydania 2007, ale też codzienną pracę i relacje panujące w firmie.

Wiadomo, że Anna gra w Issue pierwsze skrzypce, jednak nietrudno zauważyć, że jej prawa ręka, dyrektor kraetywna Grace Coddington - swego rodzaju przeciwieństwo surowej Wintour jest "szyją" magazynu, odpowiedzialną za większość edytoriali. To ona zdobędzie pewnie największą sympatię widzów, nie tylko dzięki swojemu oddaniu i profesjonalizmowi, ale również przyjaznej naturze. Aż trudno uwierzyć, że stanowczość oraz przyziemność Anny i z kolei upartość i typowo artystyczne podejście do mody Grace przez tyle lat zdają egzamin, a panie mimo wielu różnic tworzą zgrany duet. Jak powiedziała sama Wintour, po tylu latach znają się już na tyle dobrze, że w większości spraw znajdują nić porozumienia.

Hmmmm, dopiero po chwili człowiek orientuje się, że zapewne wszystko jest wyidalizowane, a momenty gdy pani Wintour podnosi głos celowo powycinane, jednak mimo tego miło jest popatrzeć, pozachwycać się i pozazdrościć. Polecam!

hosting obrazków

Przypomniał mi się jeszcze pewien moment filmu, gdy Anna widząc na jednym ze zdjęć "mięsień piwny" operatora Issue, który spontanicznie i trochę przez przypadek został zaangażowany do sesji przez fotografa, powiedziała, że powinien zacząć ćwiczyć i kazała zretuszować nadmiar jego tkanki tłuszczowej. Grace, która po chwili się o tym dowiedziała, pocieszyła kamerzystę i czym prędzej cofnęła decyzję naczelnej, tłumacząc: "Wystarczy, że modelki są idealne, nie wszystko musi takie być";) Tutaj znajdziecie to "kontrowersyjne" zdjęcie.

A tutaj możecie obejrzeć wszystkie sesje z tego wydania Vogue'a.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 20
    Independent Fashion Bloggers/


    bloglovin

    I do not have any rights to the photos featured on this page. All photos are credited to their rightful owners.
    Reklama na blogach - Blogvertising.pl
    Popieram Kodeks Blogerów