niedziela, 27 czerwca 2010
Empty house

Film autorstwa fotograf Sandry Freij dla Luli. Film udany tak samo jak każde ze zdjęć Sandry.

czwartek, 24 czerwca 2010
In the Net

Dzisiaj nietypowo, chcę się z Wami podzielić moimi ostatnimi odkryciami prosto z blogosfery. Jeśli nie znacie poniższych adresów, koniecznie sprawdźcie. Zapewniam, że warto:)

melanie-rodriguez.blogspot.com - czyli cudowne zdjęcia pewnej Francuski

alltheprettybirds.blogspot.com - kolorowe ptaki mody ulicznej

ihavespreadmydreamsunderyourfeet.blogspot.com - świetne fotograficzne relacje z pokazów i backstage'u

froufrouu.blogspot.com - szafiarskie źródło inspiracji

poniedziałek, 21 czerwca 2010
Forever 21 - inspiration

(source: tfs)

13:25, poshash
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 czerwca 2010
A love story

Prince Peter jesień/zima 2010 - 'A love story'

Film promujący kolekcję idealnie wpisuje się w rockowy styl marki, podoba mi się - jest zrobiony w fajnym, zadziornym klimacie. Tu, tu i tu możecie obejrzeć poprzednie spoty.

czwartek, 10 czerwca 2010
Kochamy paski jak Gautier

Paski. Może nudne, może oklepane, ale bez wątpienia zawsze stylowe. Wie to Jean Paul Gaultier, wielbiciel pasków, który projektując apartament w Paryżu wykorzystał ten charakterystyczny motyw w niewyobrażalnej skali. Wystarczy spojrzeć... Pewnie nie chciałabym zamieszkać w tym wnętrzu, ale przyznajcie, miło jest patrzeć na Gaultiera idealnie wkomponowującego się w pasiastą kanapę. Na zdjęciach apartament robi duuuże wrażenie.

więcej (ang.)

Pasiaste propozycje projektantów na bieżący sezon:

Inspiracje:

(źródła zdjęć: style.com, tumblr.com, soniaszostak.blogspot.com)

wtorek, 08 czerwca 2010
Inspiration

(source: tumblr.com, lookbook.nu)

11:28, poshash
Link Komentarze (2) »
środa, 02 czerwca 2010
Miesiąc rozpoczynamy z Vogue

Okładki Vogue w czerwcu? Niemiecka "krzyczy" Claudią w ciąży, hiszpańska zachwyca tylko i jednocześnie aż urodą modelki, francuska to nic specjalnego - basenowy widoczek z Moss. Jedynie włoska wydaje się być inna, jednak moim faworytem jest edycja brazylijska z Bruną Tenorio, ciekawe ujęcie i światło. A reszta? Moim zdaniem przeciętnie z wyjątkiem tandetnej okładki z Sarą Jessicą Parker, która jest zdecydowanie poniżej przeciętnej.

(źródło zdjęć: models.com)

poniedziałek, 31 maja 2010
fashion my passion ma trzy lata!

Dziękuję wszystkim Czytelnikom:)

niedziela, 30 maja 2010
FASHION SQUARE Krakow 2010 - konkursy

Fashion SQUARE Krakow 2010 to nowy kształt prezentowania mody młodych twórców w Krakowie. Impreza odbędzie się 12 czerwca 2010 na Małym Rynku w Krakowie. Będzie to pierwszy pokaz mody w Krakowie zorganizowany na otwartej przestrzeni dostępnej dla wszystkich entuzjastów mody, połączony z multimedialnym show pełnym efektów świetlnych i  dźwiękowych. W związku z imprezą organizatorzy przygotowali dwa konkursy.

Pierwszy z nich to charytatywna inicjatywa "Oblicza diw" - konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu damskiego t-shirtu z interpretacją tytułu konkursu. Przysłane przez uczestników projekty koszulek zostaną wystawione na aukcje charytatywne, a najciekawsze projekty mają szanse znaleźć się na wybiegu 12 czerwca 2010 r. w Krakowie.

Drugi nosi tytuł "3 złote bilety" - konkurs ma wyłonić 10 najlepszych gotowych kreacji, które zostaną zaprezentowane na wybiegu 12 czerwca 2010 w Krakowie. 3 najlepsze projekty otrzymają "złoty bilet", czyli możliwość udziału w półfinałach konkursu FASHION SQUARE: Designer's Challenge w przyszłym roku z pominięciem kwalifikacji i I etapu. Wśród członków jury znajduje się Teresa Rosati oraz Anna Nocoń. Termin nadsyłania portfolio mija z dniem 7 czerwca 2010.

Więcej informacji znajdziecie na www.fashionsquare.com.pl.

(źródło: materiały prasowe)

sobota, 29 maja 2010
Ulubione połączenia kolorystyczne

Tak to już jest, po długim etapie fascynacji czymkolwiek przychodzi czas, gdy chcemy spróbować czegoś zupełnie innego. Tak też było ze mną, jeśli chodzi o kolorystykę ubrań. Moja szafa, kiedyś pełna kolorów, zmieniła się nie do poznania. Teraz dominują w niej szarość, czerń, biel, granat i żeby nie było aż tak nudno swoje miejsce znajduje też róż. Stałam się monotematyczna, muszę przyznać, że nie potrafiłabym teraz wyjść na ulicę ubrana tak jak kiedyś. Wydaje mi się, że znalazłam swoją paletę barw i nie zamierzam jej zmieniać. Ale pisząc to zdanie sama w to nie wierzę, chyba za bardzo lubię zmiany;)

Dość gadania, przedstawiam Wam moje ulubione połączenia jeśli chodzi o kolory:

ffsddfff

 

mmm

 

 

fdgff

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 48
    Independent Fashion Bloggers/


    bloglovin

    I do not have any rights to the photos featured on this page. All photos are credited to their rightful owners.
    Reklama na blogach - Blogvertising.pl
    Popieram Kodeks Blogerów