piątek, 31 października 2008
Po prostu modelki..

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

(żródło zdjęć: community.livejournal.com)

Przepraszam za długą nieobecność. Od jutra się to zmieni. Pozdrawiam wszystkich Czytelników!:)

poniedziałek, 20 października 2008
Zmiany w Cubusie

Jeśli ostatnio miałyście okazje zajrzeć do Cubusa, na pewno zauważyłyście niemałą zmianę wizerunku marki. Natąpiła redekoracja sklepów oraz zmiana logo firmy, co więcej z sieci handlowej przekształciła się ona w sieć fashion. Twarzą roku i zarazem ambasadorką Cubusa została trzydziestoletnia szwedzka supermodelka (i aktorka) Mini Anden - według mnie bardzo ciekawa, miła dla oka twarz. Przyczyną zmian są plany ekspansji marki na kolejne (po Szwecji i Polsce) rynki zagraniczne, które wymagają bardziej spójnej koncepcji wizerunku firmy. Myślę, że Cubus wizualnie zmienia się na lepsze, zobaczymy, czy zmiana na korzyść będzie widoczna również w nowych kolekcjach.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl


niedziela, 19 października 2008
„Harper’s Bazaar” w Polsce?
Możliwe, żę magazyn „Harper's Bazaar" ( po raz pierwszy wydany w USA w 1867 roku) zawita również do Polski! Miesięcznik, poza Ameryką, dostępny jest w dwudziestu innych krajach, między innymi u naszych sąsiadów Czechów i wszystko wskazuje na to, że w marcu 2009, w rocznicę wydania pierwszej polskiej edycji „InStyle" nastąpi polski debiut kolejnego pisma o modzie z wyższej półki. Trzymam kciuki!
sobota, 18 października 2008
Najdroższa mamuśka - sesja Numero 97

Sesja z pażdziernikowego "Numero 07". Podoba mi się zarówno pomysł, jak i wykonanie. Cukierkowo i wykwintnie zarazem. CoWy na to?

Modelka: Siri Tollerod

Fotograf: Sofia Sanchez i Mauro Mongiello więcej zdjęć z edytorialu

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl  

(źródło zdjęć: www.fashionising.com)

czwartek, 16 października 2008
Pod kokardą - bądź jak Minnie Mouse

Pisałam już o żabotach, teraz chciałabym wspomnieć o kolejnej tendencji, z reguły tworzącej romantyczny, często elegancki look. Możemy go uzysakć dzięki delikatnym koszulom z kokardami, które w tym sezonie wraz z żabotami biją dekolty na głowę.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl  

(źródło zdjęć: style.com)

czwartek, 09 października 2008
Rękawiczki - trendy jesień/zima 08/09
Znane były już w starożytności, pełniły wtedy funkcję zabezpieczneia rąk przed uprzężą, teraz są nam niezbędne podczas zimy - mowa oczywiście o rękawiczkach. Jakie są w tym sezonie najmodnijesze? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Z pewnością bardzo na czasie są te długie, do łokcia, jednak krótsze nie są całkowicie wykluczone, wszystko zależy od tego z czym je połączymy. Rękwiczki mogą być prawie niezauważalnym dotatkiem, jak również wspaniałym elementem podkreślającym stylizację. Przykładem mogą byc czarne skórzane rękawiczki nakładane do eleganckiego zestawu, czy sukienki wieczorowej. Z kolei te kolorowe idealnie ożywiają strój, tak jak ich żółty egzemplarz w połączeniu z szarym płaszcem na zdjęciu poniżej (Armand Basi).Warto zwrócić uwagę na to, że długie rękawice w ciemnych odcieniach potrafią świetnie wydłużyć i wyszczuplić optycznie ręce. Trzeba przy tym pamiętać, żeby nie były one zbyt obcisłe, bo może spowodować to efekt odwrotny od zamierzonego. Poza tym jeśli jesteś pewna, że Twoej ręce nie są wystarczająco szcupłe, lepeiej zdecyduj się na krótszy model, najlepiej za nadgarstek.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Armand Basi, Lacoste, John Galliano, Armand Basi, Marni

Jean-Paul Gaultier, Baby Phat, Cynthia Steffe, Baby Phat, Bill Blas 

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Nanette Lepore, Carmen Marc Valvo, Pamella Roland, Diane von Furstenberg x2  

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Verrier, Veronique Branquinho, Carolina Herrera , Jean-Paul Gaultier, Pamella Roland

Nicole Farhi, Nina Ricci, Osman Yousefzada, Eley Kishimoto

Z polskich sklepów:

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl  

(źródło zdjęć: style.com, cogdziezaile.pl)

czwartek, 02 października 2008
Wojowniczki - sesja Vogue Italia

Poniższa sesja, pochodząca z najnowszego włoskiego Vogue'a (październik 2008) wydała mi się dość oryginalna i frapująca, dlatego też postanowiłam umieścić ją na blogu (a raczej jej część). Włoski Vogue to mój niezaprzeczalny faworyt jeśli chodzi o edytoriale, także kolejna świetna sesja nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. A jak Wam sie podoba?

Modelki: Jessica Stam, Caroline Trentini, and Catherine McNeil, fotograf: Steven Klein. 

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl  

    Independent Fashion Bloggers/


    bloglovin

    I do not have any rights to the photos featured on this page. All photos are credited to their rightful owners.
    Reklama na blogach - Blogvertising.pl
    Popieram Kodeks Blogerów