piątek, 26 czerwca 2009
Dobieranie kostiumu do sylwetki - cz. 1

Trendami zajęłam się w poprzednim wpisie, teraz kolej na rzecz kluczową jeśli chodzi o dobór kostiumu kąpielowego. Co Ci po modnym kostiumie, gdy zupełnie nie pasuje on do Twojej sylwetki i tylko uwydatnia to, co starasz się ukryć. Dziś postaram się przedstawić Wam kilka praktycznych porad dla pierwszego typu sylwetki.

Problem dużej części kobiet to zbyt mały lub mały biust. Wiadomo, codziennym strojem łatwiej to zatuszować, ale jaki kostium do plażowania wybrać, żeby czuć się pewnie. Z pewnością dobrym patentem będą usztywniane miseczki z push-upem, przyjacielem kobiet z małym biustem. Dobrym modelem jest też poziomy, usztywniany stanik bez ramiączek lub zawiązywany na szyi, jednak obowiązkowo powinien być wzorzysty. Jeśli chodzi o zdobienia stanika, najlepsze będą duże wzory np.kwiaty, jak również hafty, koraliki czy falbany. Nie polecam obcisłych staników, zwyczajnych, nieusztywnianych bikini oraz kostiumów jednoczęściowych.

Przykłady kostiumów:

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

(źródło zdjęć: hm.com, cogdziezaile.pl)


sobota, 20 czerwca 2009
Czas na kostium kąpielowy!

Poshash wraca! I przeprasza za długą nieobecność;)

Jeśli nie kupiłyście jeszcze w tym sezonie kostiumu kąpielowego, poniższe informacje mogą Wam się przydać. Plażowanie zbliża się wielkimi krokami, dlatego też najwyższy czas się z takowym rozejrzeć.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Na co się zdecydować w tym sezonie? Projektanci postawili na stroje jednoczęściowe wszelkiego rodzaju, największym hitem będą te, które są najmniej pratyczne jeśli chodzi o plażowanie czyli składające się z kilku fragmentów np. z wycięciem na środku, czy po bokach. Zauważyć można też tendencję kostiumów z jednym ramiączkiem, zarówno w tych jedno i dwuczęściowych. Króluje kolor i jednolitość, jeśli wolicie wzory to radzę postawić na drobne kwiatki i panterkę.

Jeśli chodzi o dodatki, mile widziana będzie duża biżuteria, zwłaszcza barnsoletki, kapelusze; niezwykle modne będą tego lata sandały na wysokim obcasie.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

(źródło zdjęć: style.com, community.livejournal.com)

    Independent Fashion Bloggers/


    bloglovin

    I do not have any rights to the photos featured on this page. All photos are credited to their rightful owners.
    Reklama na blogach - Blogvertising.pl
    Popieram Kodeks Blogerów