poniedziałek, 31 maja 2010
fashion my passion ma trzy lata!

Dziękuję wszystkim Czytelnikom:)

niedziela, 30 maja 2010
FASHION SQUARE Krakow 2010 - konkursy

Fashion SQUARE Krakow 2010 to nowy kształt prezentowania mody młodych twórców w Krakowie. Impreza odbędzie się 12 czerwca 2010 na Małym Rynku w Krakowie. Będzie to pierwszy pokaz mody w Krakowie zorganizowany na otwartej przestrzeni dostępnej dla wszystkich entuzjastów mody, połączony z multimedialnym show pełnym efektów świetlnych i  dźwiękowych. W związku z imprezą organizatorzy przygotowali dwa konkursy.

Pierwszy z nich to charytatywna inicjatywa "Oblicza diw" - konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu damskiego t-shirtu z interpretacją tytułu konkursu. Przysłane przez uczestników projekty koszulek zostaną wystawione na aukcje charytatywne, a najciekawsze projekty mają szanse znaleźć się na wybiegu 12 czerwca 2010 r. w Krakowie.

Drugi nosi tytuł "3 złote bilety" - konkurs ma wyłonić 10 najlepszych gotowych kreacji, które zostaną zaprezentowane na wybiegu 12 czerwca 2010 w Krakowie. 3 najlepsze projekty otrzymają "złoty bilet", czyli możliwość udziału w półfinałach konkursu FASHION SQUARE: Designer's Challenge w przyszłym roku z pominięciem kwalifikacji i I etapu. Wśród członków jury znajduje się Teresa Rosati oraz Anna Nocoń. Termin nadsyłania portfolio mija z dniem 7 czerwca 2010.

Więcej informacji znajdziecie na www.fashionsquare.com.pl.

(źródło: materiały prasowe)

sobota, 29 maja 2010
Ulubione połączenia kolorystyczne

Tak to już jest, po długim etapie fascynacji czymkolwiek przychodzi czas, gdy chcemy spróbować czegoś zupełnie innego. Tak też było ze mną, jeśli chodzi o kolorystykę ubrań. Moja szafa, kiedyś pełna kolorów, zmieniła się nie do poznania. Teraz dominują w niej szarość, czerń, biel, granat i żeby nie było aż tak nudno swoje miejsce znajduje też róż. Stałam się monotematyczna, muszę przyznać, że nie potrafiłabym teraz wyjść na ulicę ubrana tak jak kiedyś. Wydaje mi się, że znalazłam swoją paletę barw i nie zamierzam jej zmieniać. Ale pisząc to zdanie sama w to nie wierzę, chyba za bardzo lubię zmiany;)

Dość gadania, przedstawiam Wam moje ulubione połączenia jeśli chodzi o kolory:

ffsddfff

 

mmm

 

 

fdgff

 

The Harvest

Film promujący letnią kolekcję australijskiej marki Lover.

Bardzo, bardzo na tak.

środa, 26 maja 2010
Sherie Muijs SS 2010

Świetna letnia kolekcja prosto z Nowej Zelandii. 23-letnia projektantka Sherie Muijs tworzy proste, przystępne kolekcje w przeważnie stonowanej kolorystyce. Jak sama mówi nie są przeznaczone jedynie na jeden sezon, to klasyki. Chcę wszystko jak leci!

(źródło zdjęć:rag-pony.blogspot.com)

wtorek, 25 maja 2010
Inspiration needed

sobota, 15 maja 2010
Storia de amore

Lato, wakacje, południe Europy...oglądając ten film tęsknię za tym jeszcze bardziej.

Film zrealizowany przez "Shufti Magazine" autorstwa Kalle Gustafsson.

UWAGA

Jeśli chcecie otrzymać zestaw produktów do golenia od Gillette Venus, który sama również miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości marki, wystarczy wysłać maila (w tytule wpiszcie proszę "Gillette") na mój adres fashionposhash@gazeta.pl. Kto pierwszy ten lepszy:) Odezwę się do trzech z Was z prośbą o podanie adresu:) Edit: trzy zwyciężczynie już znalezione

środa, 12 maja 2010
Maj w Vogue

I po raz kolejny podoba mi się okładka tureckiego Vogue, włoska edycja jak zwykle na wysokim poziomie, no i jeszcze gwiazdorska seria Vogue Paris wydaje się być przyzwoita (zwłaszcza okładka, o której pisałam na blipie).

21:40, poshash
Link Komentarze (3) »
    Independent Fashion Bloggers/


    bloglovin

    I do not have any rights to the photos featured on this page. All photos are credited to their rightful owners.
    Reklama na blogach - Blogvertising.pl
    Popieram Kodeks Blogerów