wtorek, 13 stycznia 2009
Najlepiej ubrane na Golden Globe Awards 2009

Poniżej prezentuje Wam mój całkiem subiektywny wybór jeśli chodzi o najlepsze kreacje.

więcej zdjęć możecie znaleźć tutaj

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

1. 34-letnia aktorka Eva Mendes cudownie wyglądała w białej, jedwabnej sukience od Diora, która idealnie kontrastowała z kolorem jej skóry. Kreacje idealnie podkreślił turkusowy naszyjnik.

2. Eva Longoria w czerwieni to już kanon, dodatkowym atutem sukienki od Reem Acry jest jej idealnie dopasowany do figury aktorki fason.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl  

3. Czy Cameron nie wygląda uroczo w tej cukierkowo-różowej kreacji? Suknia z tafty, która ma na sobie Diaz pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji Haute Couture 2008/09.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

4 .Na koniec śliczna młoda gwiazdka, która jak dla mnie trafiła w samo sedno jeśli chodzi o stylizację. Sukienka od alberty Ferretti ani jej nie postarza, ani nie przytłacza, jak to się często zdarza nowicjuszkom na czerwonym dywanie. Duże znaczenie ma tutaj długi naszyjnik, który przełamuje konwencje kreacji.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

niedziela, 11 stycznia 2009
Miękki jak aksamit

Aksamit na co dzień, w dodatku jeśli chodzi o spodnie? Niemożliwe? Jesteś w błędzie, w spodniach z welwetu można pokazać się nie tylko na sali gimnastycznej, czy siłowni. Projektanci proponują nam zestawienie ich z elegancką górą i dodatkami, stylizacje z velvet pants w roli głównej z powodzeniem nadają się do noszenia na co dzień. Mogą wyglądać naprawdę ciekawie, według mnie najlepiej prezentują się ze wzorzystą górą (tak jak w zestawie Gucciego z trzeciego zdjęcia).Co Wy na to?

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl  

(źródło zdjęć: style.com)

    Independent Fashion Bloggers/


    bloglovin

    I do not have any rights to the photos featured on this page. All photos are credited to their rightful owners.
    Reklama na blogach - Blogvertising.pl
    Popieram Kodeks Blogerów